AVAX Coin ve Bu 4 Altcoin İçin Liste Dahil Sıcak Gelişmeler Var!

Dev bir balina yüklü miktarda SLERF satın almak için SOL’ü elden çıkardı. Ether.Fi token’i airdrop’tan sonra 4,13 dolardan piyasaya çıktı. Chiliz, fantezi oyun ilk çıkışı için Fransız futbolu ile ortaklık kuruyor. Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, AVAX Coin için 75X vadeli müjdesi verdi. İşte detaylar….

AVAX Coin ve 4 altcoin için haberler var!

Bir balina yüklü miktarda SOL ile SLERF’i takas etti

On-chain gözlemci EmberCN gözlemine göre, bir balina son yarım saat içinde 1,22 dolar fiyatla 3,42 milyon SLERF satın almak için 20.991 SOL (4,2 milyon dolar) harcadı. O zamandan bu yana, 5,14 milyon SLERF ile ikinci en büyük bireysel SLERF holding adresi haline geldi. Bu bağlamda gözlemci şu paylaşımı yaptı:

Bir balina son yarım saat içinde 1,22 dolardan 3,42 milyon SLERF satın almak için 20.991 SOL (4,2 milyon dolar) harcadı. 5,14 milyon SLERF pozisyonu ile SLERF’teki en büyük ikinci bireysel holding haline geldi. Toplamda 0,93 dolar maliyetle 5,14 milyon SLERF satın almak için toplam 24.037 SOL (4,8 milyon dolar) harcadı.

Ether.Fi token’i airdrop’tan sonra 4,13 dolardan piyasaya çıktı

ETHFI’nin arzının %55,76’sı çekirdek katılımcılara ve yatırımcılara tahsis oldu. En büyük likit restaking protokolü Ether.Fi’nin yönetim tokenı olan ETHFI, token bir airdrop aracılığıyla ve Binance Launchpad turunun katılımcılarına dağıtıldıktan sonra 4,13 dolardan giriş yaptı.

Bu yazı sırasında ETHFI, Binance’te 4,10 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca, işlemin ilk beş dakikasında 2 milyon doların üzerinde bir işlem hacmi kaydetti. Token’ın tamamen seyreltilmiş değeri (FDV), yani tüm arzın dolaşıma girmesi halinde bir token’ın piyasa değeri 4,13 milyar dolardı. Binance Launchpad’de 2 milyar dolardan fazla FDUSD stablecoin ve 17,3 milyon BNB (10 milyar dolar) stake edildi. Launchpad’de stake edenler, stake ettikleri miktara göre bir ETHFI tahsisi alıyorlar.

Chiliz, fantezi oyun ilk çıkışı için Fransız futbolu ile ortaklık kuruyor

Spor ve eğlence sektöründe tanınan bir Blockchain ağı olan Chiliz, kısa süre önce Unagi oyun stüdyosu ve Fransız Profesyonel Futbol Ligi (LFP) ile işbirliği içinde bir girişim başlattı. Coach Ligue 1’in lansmanı, Chiliz’in dijital platformlar aracılığıyla sporda taraftar etkileşimini artırma taahhüdünün altını çiziyor. Böylece, bir futbol ligiyle birlikte geliştirilen ilk fantezi futbol oyununa işaret ediyor.

Coach Ligue-1, Ligue-1 Uber Eats ve Ligue-2 BKT taraftarlarını hayallerindeki takımları oluşturmaya davet ediyor. Chiliz Chain’de basılan dijital takas kartlarının kullanımıyla, meraklılar sporla derin bir bağ kurmanın keyfini çıkarabilirler. LFP’nin yenilikçi yaklaşımı, taraftarların sürekli katılımını sağlıyor. Ayrıca, lisans sınırlamaları endişesi olmadan ligin fikri haklarından yararlanıyor.

Binance’dan AVAX Coin için 75X vadeli müjdesi

Türk kripto para yatırımcılarının da radarında olan Avalanche (AVAX Coin) için müjdeli bir haber geldi. Dünyanın en büyük kripto borsası Binance AVAX Coin için vadeli işlem sözleşmesini başlatacağını duyurdu. Bu bağlamda borsa, AVAX Coin’i USDC marjıyla vadelide listeliyor. Bu bağlamda Binance şu açıklamayı yaptı:

Vadeli İşlemlerde sunulan alım satım seçenekleri listesini genişletmek ve kullanıcıların alım satım deneyimini geliştirmek için Binance, 20 Mart TSİ 10:00’de 75 katına kadar kaldıraçla USDC marjinli AVAX Sürekli Sözleşmesini başlatacak.

Bu arada borsa, kullanıcıların 03 Nisan TSİ 15:30’a kadar USDC marjlı vadeli işlem sözleşmelerindeki tüm işlemlerde %10 promosyonlu işlem ücreti indiriminden yararlanabileceğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x