100 güzel listesinde 3 Türk

Her yıl güzellik algısı farklılaşıyor. Bununla birlikte sayısızca güzellik yarışmaları düzenleniyor. Dünyanın en güzel kadını unvanına sahip olan isimler de yıllara göre değişkenlik gösteriyor.

TÜRKİYE’DEN ÜÇ GÜZEL BULUNUYOR

‘Dünyanın En Güzel 100 Kadını’ listesi, bu yıl da TC Candler ve Independent Critics tarafından yayınlandı. Yurt dışında hayran kitlesi oldukça fazla olan üç Türk güzel de listeye girdi.

LİSTENİN İLK 3’Ü

-Jasmine Tookes

-Nancy Jewel Mcdonie

-Lisa

TÜRKİYE’DEN LİSTEYE GİREN 3 TÜRK

33’ÜNCÜ SIRADA YER ALIYOR

Reyting rekortmeni dizi Kızılcık Şerbeti’nin Doğa karakterini canlandıran Sıla Türkoğlu, listede 33’üncü sırada yer alıyor. Başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Türkoğlu, güzelliğiyle de dikkat çekmiş olacak ki ‘Dünyanın En Güzel 100 Kadını’ listesinde yer aldı.

43’ÜNCÜ SIRADA YER ALIYOR

Başarılı oyuncuların yer aldığı Safir dizisinde hayat verdiği ‘Feraye’ karakteriyle ününe ün katan başarılı oyuncu Özge Yağız, listede 43’üncü sırada yer alıyor. Adını Sen Koy, Yemin, Sol Yanım, İçimizden Biri, Baba gibi birçok başarılı projede yer alan güzel oyuncu Özge Yağız oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çekiyor.

53’ÜNCÜ SIRADA YER ALIYOR

Özel hayatı ve kariyeri ile sıkça gündeme gelen oyuncu Hande Erçel, son zamanlarda Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla çok konuşuluyor. Oyunculuğuyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla da sık sık konuşulan Erçel, listede 53’üncü sırada yer alıyor.

Türkiye’nin birbirinden başarılı oyuncularının ‘Dünyanın En Güzel 100 Kadını’ listesine girmesi şaşırtmadı. Bu ünlü güzeller, güzelliklerinin yanı sıra başarılı oyunculuklarıyla da magazin gündeminde çok konuşuluyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x